MENU

Najwyższa jakość obsługi, której nie doświadczysz nigdzie indziej!
Niedomyty samochód? Niska jakość użytego sprzętu? To jedne z wielu rzeczy, które spotykamy na odwiedzanych przez nas myjniach. Dlaczego warto zdecydować się na zabranie swojego samochodu na myjnię MJM Jaroszyńscy Kärcher? Ponieważ jako nieliczni w Polsce zapewniamy Państwu najwyższy standard obsługi klienta. Począwszy od samego kontaktu z naszym personelem, a kończąc na nieporównywalnie dobrym efekcie po umyciu auta.

Myjnia ręczna
Myjnia automatyczna
Odkurzacz

Myjnia całodobowa z czterema stanowiskami do mycia ręcznego i jednego automatycznego. Odwiedź nas o dowolnej porze dnia i nocy!

Wygodny system płatności

Przyjeżdżając na naszą myjnię w Jankach oraz Markach możesz mieć pewność, że nie będziesz miał żadnego problemu z dokonaniem płatności. Z myślą o naszych klientach i dbając o ich wygodę umieściliśmy na naszej stacji wysokiej klasy rozmieniarkę pieniędzy. To zdecydowanie ułatwi problem z brakiem drobnych niezbędnych do uruchomienia myjni i zadba o ergonomię rozmiany. Dodatkowo w przypadku braku gotówki, zawsze będziesz mógł zapłacić zbliżeniowo kartą płatniczą, telefonem lub smartwatchem! W punkcie Kärcher Center MJM Jaroszyńscy działa również system lojalnościowy dla naszych stałych klientów.

Proekologiczna i dbająca o lakier myjnia automatyczna!

Nie boimy się powiedzieć, że nasze myjnie automatyczne to najwyższa jakość na rynku, którą możecie Państwo przetestować na własnym samochodzie! Obalamy mit, że myjnie automatyczne niszczą lakier. Miękkie gąbczaste szczotki są 100% bezpieczne dla Twojego auta nie naruszają go w żaden sposób! Pełne mycie wysokociśnieniowe odbywa się na wszystkich etapach programów, które wybierasz. Korzystając z naszych myjni nasi klienci mogą mieć pewność, że działamy zgodnie z zasadami pełnego poszanowania środowiska naturalnego, a nasze myjnie automatyczne nie zużywają dużo wody. Możesz mieć również pewność, że Twój samochód został dokładnie umyty!

Samoobsługowa myjnia bezdotykowa - poznaj jej wszystkie atuty!

Cztery stanowiska do mycia ręcznego
100% bezpieczeństwa ochrony lakieru
5 programów mycia do wyboru
Gwarancja stosowania proekologicznych, najwyższej jakości środków chemicznych firmy Kärcher
Myjnie czynne 24/7
Płatność kartą
Niezastąpiona jakość