MENU

Kärcher Center MJM Jaroszyńscy jest certyfikowanym partnerem Kärcher, a tym samym spełnia wszystkie oficjalne wymogi pioniera na rynku technologii, którym jest firma Kärcher. Szczególnie dbamy o naszych klientów, zapewniając im najwyższy standard obsługi klienta, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Nieustannie dążymy do tego, aby zapewniać Państwu jak najwięcej świadczonych usług! Oprócz profesjonalnych serwisów, wykwalifikowanej kadry oraz udogodnień w naszych sklepach, rozwijamy się dla naszych klientów jeszcze bardziej!

Poznaj nasze niezawodne myjnie!

Jako pionier na rynku w Polsce, nie boimy się powiedzieć, że nasze myjnie są o poziom wyżej od innych! Firma Kärcher specjalizująca się w produkcji urządzeń wysokociśnieniowych, już dawno opracowała nowoczesne narzędzia samoobsługowe i automatyczne, które idealnie nadają się do mycia samochodów osobowych i dostawczych! Przyjeżdżając na myjnie Kärcher Center MJM Jaroszyńscy możesz być pewien, że dokonałeś właściwego wyboru! Sprawdź, jakie możliwości oferuje nasz sprzęt i wypróbuj go na własnym samochodzie.

Tradycja i innowacyjność

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, która działa zgodnie z własnym systemem wartości, który sobie wyznaczyliśmy. Stawiamy przede wszystkim na ciągły rozwój i innowacyjność!

Myjnie czynne 24/7
Płatność kartą
Niezastąpiona jakość