MENU

Jak korzystać z myjni automatycznej oraz prawidłowo umyć samochód

Aby uruchomić myjnię automatyczną należy ustawić samochód przed bramą myjni, wybrać na panelu „KASA” preferowany program mycia (specyfikacja wraz z cennikiem znajduje się po lewej stronie wjazdu do hali myjni ) następnie dokonać płatności:

  1. Gotówką – akceptowane banknoty 100, 50, 20, 10 zł lub bilon 5, 2, 1 zł
  2. Kartą płatniczą (urządzenie obsługuje wyłącznie karty zbliżeniowe), smartfonem lub smartwatchem – należy dotknąć przycisku „Start” znajdującego się na Terminalu Płatniczym, a następnie zbliżyć do terminalu kartę bądź urządzenie, którym będziemy dokonywać płatności. Na terminalu wyświetla się informacja o aktualnym procesie płatności.
  3. Kartą lojalnościową QuickCard – akceptacja płatności odbywa się poprzez włożenie przekazanej Państwu karty do slotu znajdującego się powyżej wrzutnika banknotów w urządzeniu KASA – w Jankach, lub przyłożeniu do panelu zbliżeniowego z napisem „QuickCard” – w Markach

Janki Marki

Poczekaj aż na wyświetlaczu zobaczysz napis „Transakcja zaakceptowana”. Weź wydrukowany paragon, automatycznie otworzy się brama wjazdowa, wjedź do środka równo pomiędzy stalowe prowadnice podłogowe znajdujące się po wewnętrznej stronie szyn maszyny myjącej, nie najeżdżając na nie, aż zobaczysz czerwone światło oznaczające STOP, zatrzymaj pojazd (jeżeli pali się zielona skierowana do góry strzałka – podjedź do przodu, jeżeli zapali się strzałka skierowana w dół – cofnij, wjechałeś za daleko), uruchom hamulec postojowy, złóż lusterka boczne.
Skontroluj pojazd, czy jest prawidłowo spozycjonowany, usuń elementy wystające tj. anteny, sprawdź czy wszystkie drzwi i okna są zamknięte.
Wyjdź z pomieszczenia myjni i naciśnij przycisk „START” (w Jankach) ”URUCHOM MYJNIĘ” (w Markach) na urządzeniu KASA znajdujący się w prawym górnym rogu panelu.
UWAGA! Od chwili akceptacji płatności do momentu uruchomienia mycia masz maksymalnie 5 minut. Po przekroczeniu czasu następuje reset programu i bramy zostają automatycznie zamknięte.
Uruchomienie myjni będzie możliwe dopiero po ponownym opłaceniu programu mycia!!!
Awaryjne otwieranie bramy jest możliwe po naciśnięciu przycisku ze strzałką skierowana do góry na panelu sterowania znajdującego się bezpośrednio przy bramie.
Proces mycia uruchamia się wraz z automatycznym zamykaniem drzwi wjazdowych.
Gdy proces mycia dobiegnie końca, otworzy się automatycznie brama wyjazdowa co pozwoli Ci opuścić halę myjni.
Regulamin korzystania z myjni automatycznej znajdziesz po prawej stronie bramy wjazdowej do hali myjni.

Poznaj techniczne aspekty myjni automatycznej:

Nasza nowoczesna myjnia obsłuży niemal dowolny pojazd, mierzący do 2,4 metra wysokości i do 2,3 metra szerokości. Każdy, nawet najtańszy program zaczyna się od mycia wysokociśnieniowego, dzięki czemu masz gwarancję, że Twój pojazd wyjedzie z myjni bez żadnego nowego zarysowania! Dodatkowo, w naszej myjni automatycznej mogą Państwo umyć podwozie samochodu! Specjalne szczotki myjące wykonane zostały z gąbek, które nie rysują karoserii, a wszystkie detergenty stosowane podczas mycia samochodu są dla niego bezpieczne. Warto zaznaczyć, że cała technologia została opatrzona certyfikatem VDA, który został wydany przez najważniejszych ekspertów jakości. Oznacza to, że nasze myjnie spełniają najwyższe standardy, będąc przy tym praktycznymi, trwałymi i bezpiecznymi dla mytego pojazdu, jak i jego użytkownika.

Dostępne formy płatności

Gotówka (akceptowane banknoty 10, 20, 50 i 100 zł oraz bilon 1, 2 i 5 zł)
Zbliżeniowo kartą płatniczą
W salonie Kärcher Center Janki mogą Państwo nabyć żetony na programy od 1 do 4 oraz kartę lojalnością umożliwiającą zapłatę zarówno za mycie na myjni automatycznej, jak i myjni samoobsługowej. W salonie w Markach żetony wydaje placowy. Na każdą myjnie wystawiane są faktury, również na żetony oraz kartę lojalnościową.

Sprawdź, jakie systemy znajdują się w naszym standardzie!

Aktywna piana Sprawdza się przy silnych zabrudzeniach, które ciężko usunąć ręcznie. System przełączanych dysz zadba o równomierne rozłożenie piany na całej powierzchni samochodu. Obfita piana jest gwarantem tego, że brud zostanie rozpuszczony!
Wysokociśnieniowe mycie wstępne Zapewnia wstępne mycie z silnych zabrudzeń błota i piasku. Za pomocą tego systemu możesz dodatkowo umyć koła pod wysokim ciśnieniem, linię nadproża oraz powierzchnię dachu.
Panel mycia podwozia Panel mycia podwozia składa się z dwóch, równo oddalonych od siebie sekcji, które znajdują się w okolicach progów samochodu. Dzięki temu mogą one dokładnie wyczyścić podwozie pojazdu strumieniami tryskającymi pod różnymi kątami. Panele podzielone zostały na trzy sekcje włączające się krótko po sobie i obracające się pod podwoziem w taki sposób, żeby umożliwić dotarcie wody do zakamarków mytego podwozia pojazdu. Mycie podwozia dostępne jest w dwóch najwyższych programach i jest szczególnie polecane w okresie zimy, gdy na drodze znajduję się sól. Takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na żywotność części pojazdu, szczególnie narażonych na korozję.
Wosk na gorąco w najwyższym programie zaraz po umyciu pojazdu nanoszona jest na niego kompozycja różnych wosków w postaci piany, a następnie pojazd jest polerowany przez miękkie gąbki myjące. Dla lepszego efektu nadmiar politury w pianie usuwany jest wodą osmotyczną
Zobacz też:
Myjnia ręczna
100% bezpieczeństwa ochrony lakieru
Inteligentny system z najnowszą technologią
Pełne mycie wysokociśnieniowe na każdym programie
Proekologiczna myjnia dbająca o jak najniższe zużycie wody.

Czy oprócz mycia samochodu potrzebujesz go odkurzyć?

Żaden problem! Nasza myjnia w Jankach oferuje, aż cztery stanowiska z odkurzaczami samoobsługowymi. Od tej pory przyjeżdżając na myjnię możesz zapewnić sobie podwójny standard czystości i nie ograniczać się tylko do jednej czynności. Oszczędzisz swój czas i pieniądze mając naszą kompleksową obsługę już na miejscu!

Serdecznie zapraszamy naszych klientów do odwiedzenia myjni w Jankach o podwyższonym standardzie obsługi!
Jesteśmy pewni, że wrócą do nas państwo ponownie!

Zobacz też:
Myjnia ręczna
Myjnie czynne 24/7
Płatność kartą
Niezastąpiona jakość