MENU

Zapraszamy do myjni w Markach! 24h/7
Myjnia Kärcher MJM Jaroszyńscy w Markach mieści się przy ulicy Piłsudskiego 1c na terenie Centrum Handlowego M1!Od teraz zakupy mogą iść w parze z porządkami! Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy myjnię, która jest jeszcze bardziej funkcjonalna i wygodna w obsłudze. Niestraszne nam długie kolejki samochodów do myjni. Dlaczego? Ponieważ znajdą tam Państwo, aż pięć stanowisk do mycia ręcznego, dwa do mycia automatycznego i cztery do odkurzania wnętrz!

CENTRUM MYCIA W MARKACH OFERUJE PAŃSTWU:

  • 5 stanowisk mycia ręcznego – samoobsługowego Yello KÄRCHER, samochodów firmowych lub prywatnych
  • 2 stanowiska mycia automatycznego – myjnia portalowa KÄRCHER
  • 4 stanowiska odkurzania
  • Dokonanie zabiegów pielęgnacyjnych w postaci
    • Odkurzania dywaników i wnętrz samochodów
    • Umycia dywanikówMYJNIA RĘCZNA – SAMOOBSŁUGOWA


Maksymalne rozmiary mytych pojazdów: Szerokość 4 m; Wysokość: osobowe 3,0 m / dostawcze 4 m. DŁUGOŚĆ 7 M.


Firma KÄRCHER jako światowy lider w produkcji urządzeń myjących – wysokociśnieniowych, opracowała i rozwinęła koncepcję samoobsługowego mycia i konserwacji pojazdów, przy pomocy wody pod wysokim ciśnieniem, z dodatkiem środków pielęgnacyjnych. Jest to w tej chwili najnowocześniejsza myjnia na rynku, myjąca przy pomocy chemii w formie płynnej (w odróżnieniu od innych producentów oferujących mycie hydrościerne przy zastosowaniu proszku czyszczącego). Firma KÄRCHER posiada na oferowaną technologię odpowiednią ocenę innowacyjności wystawioną przez Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów. Dodatkowo stosowane w myjni środki chemiczne posiadają certyfikat VDA świadczący o nieszkodliwym oddziaływaniu na lakier, przy jednoczesnym skutecznym usuwaniu zanieczyszczeń. Koncepcja mycia ciśnieniowego (bezdotykowa) daje możliwość mycia pojazdów również o nieregularnych kształtach jak i przyczep, samochodów terenowych, motocykli, pojazdów z bagażnikami i spojlerami bez konieczności odkręcania anten czy składania lusterek bocznych. Narzędzia, które Państwu udostępniamy: wysokociśnieniowa lanca myjąca, lanca pianowa, lanca szczotkowa oraz wysokie parametry pracy: ciśnienie wody 100 bar, ciepła woda, a także jakość medium: woda zmiękczana, woda pozbawiona minerałów, woda z dodatkiem bezpiecznych dla lakieru środków chemicznych, pozwolą Państwu na dokładne dotarcie do miejsc trudno dostępnych i szybkie uzyskanie doskonałej czystości. Systemy pielęgnacji woskiem na gorąco (polimer) i płukanie z osuszeniem wodą zdemineralizowaną powodują, że lakier ma znakomity wygląd przez wiele lat. Swobodnego doboru odpowiedniego programu mycia oraz czasu jego trwania, dokonacie Państwo za pośrednictwem intuicyjnego, opisanego piktogramami, przełącznika obrotowego. Uruchomienie technologii następuje przez wrzut monet (2, 5 zł), żetonu o nominale 2 zł lub przy pomocy karty lojalnościowej. Bezpośrednio przy myjni znajduje się Rozmieniarka, na której całodobowo rozmienicie Państwo banknoty na monety lub zakupicie żetony korzystając ze zbliżeniowych kart płatniczych. Czytelny opis umieszczony na banerach myjni pozwoli Państwu szybko zapoznać się z proponowaną techniką mycia. Przeszkolony pracownik obsługi chętnie odpowie na Państwa pytania i wyjaśni szczegóły funkcjonowania myjni.


Dostępność myjni 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu.


6 programów gwarantujących perfekcyjną czystość:

Program A: AKTYWNA PIANA – program do zmiękczania silnych zabrudzeń. Podawanie piany poprzez lancę wysokociśnieniową.
Program I: Mycie bezdotykowe zasadnicze wodą gorącą ze środkiem myjącym w formie płynu - ciśnienie 100bar.
Program II: Nakładanie piany aktywnej przy pomocy lancy szczotkowej. Do uporczywych zabrudzeń (ptasie odchody, muchy itp). Czystość, którą klient natychmiast zauważa (program ten może być pomijany)
Program III: Płukanie wodą gorącą lub zimną bez środka myjącego – ciśnienie 100 bar.
Program IV: Konserwacja pojazdu woskiem na gorąco (polimer) Carnauba o wysokiej trwałości.
Program V: Pielęgnacja końcowa. Spłukiwanie demineralizowaną wodą osmotyczną i osuszanie powierzchni lakieru specjalnym środkiem niepozostawiającym plam powoduje, że pielęgnowana powierzchnia uzyskuje wysoki połysk.


Innowacyjna, przełączana lanca wielofunkcyjna do nakładania piany, mycia/spłukiwania oraz nakładania wosku na gorąco.

Wielokrotnie nagradzana lanca (między innymi nagroda miesięcznika "Paliwa Płynne" – Produkt Roku 2015 oraz Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich) jest wyposażona w dwie dysze i służy nie tylko do nakładania aktywnej piany, wysokociśnieniowego mycia zasadniczego, ale także do nakładania wosku na gorąco pod niskim ciśnieniem. Przełączanie kolejnych trybów pracy lancy odbywa się poprzez przesunięcie części roboczej w przód lub w tył. Jest to zupełnie intuicyjne i trwa ułamek sekundy. Dzięki temu nowa lanca jest niezwykle łatwa i wygodna w użyciu. Wszystko to sprawia, że jest to urządzenie wygodne i proste w obsłudze, które daje możliwość doskonałego umycia pojazdu za pomocą tylko jednego narzędzia myjącego.MYJNIA AUTOMATYCZNA


Maksymalne rozmiary mytych pojazdów: Szerokość 2,3m; Wysokość 2,5 m.


Myjnia automatyczna, to najnowsza generacja myjni portalowych. Główny nacisk w zastosowanej technologii, położono na etap mycia wstępnego, w postaci mycia i spłukiwania pojazdu wodą, za pomocą dysz wysokociśnieniowych. Pozwala to w szybki i dokładny sposób, dzięki płaskostrumieniowym dyszom wysokociśnieniowym, o ciśnieniu 60 bar, usunąć z czyszczonej powierzchni samochodu, silnych zabrudzeń, piasku i błota, które mogłyby spowodować uszkodzenia lakieru. W kolejnym etapie, poprzez obracające się, łagodne dla lakieru, szczotki myjące, wykonane z CARLITE®- materiału o strukturze lekko utwardzonej gąbki, nieoddziaływujące na myte powierzchnie lakierowane tak intensywnie jak w przypadku normalnych szczotek wykonanych z PE, następuje mechaniczne odspajanie najdrobniejszych zabrudzeń, tzw. „szarego filmu”. Dodatkowo szczotki posiadają innowacyjny system umożliwiający dopasowanie się do kształtów mytego pojazdu poprzez przesuwające się segmenty szczotek bocznych. Obfita Piana aktywna, ułatwiające mycie silnych zabrudzeń, nanoszona jest poprzez niezależny system przełączanych dysz umożliwiających równomierne pokrycie pianą przodu, boku oraz tyłu pojazdu. Szczególnie polecana w okresie zimowym jest zastosowanie w myjni pędzelkowego systemu mycia felg i kół do średnicy 21”, składającego się z obustronnie zamontowanych obrotowych szczotek talerzowych. Zmienny kierunek obrotu gwarantuje bardzo dobrą jakość mycia, a wysięg każdej ze szczotek ma aż 350 mm. Dodatkowo woda nawilża myte koła. Myjnia oferuje również mycie wysokim ciśnieniem kół i linii nadproża do wysokości 1,3 m oraz powierzchni dachu, poprzez system dysz umieszczonych na obudowie suszarki dachowej. Dla lepszej konserwacji lakieru zastosowano funkcję nakładania wosku na gorąco (politury), która to zapewnia przedłużony efekt czystego samochodu oraz wyjątkową konserwację lakieru. Myjnia oferuje również program mycia podwozia, tak przydatny w okresie zimowym. Płukanie końcowe w wyższych programach (1 i 2) realizowane jest wodą osmotyczną pozbawianą minerałów dzięki czemu karoseria po wyschnięciu jest czysta. Portal myjni posiada zintegrowany, system suszący, wyposażony w 4 skuteczne wentylatory.DODATKOWE WYPOSAŻENIE MYJNI


Stanowiska do odkurzania
Znakomitym uzupełnieniem oferty myjni, są 4 samoobsługowe stanowiska do odkurzania, dzięki którym przywrócicie Państwo porządek wewnątrz pojazdów. Odkurzacze działają na monety 2 i 5 zł, żetony stosowane na myjni samoobsługowej oraz można je uruchomić korzystając z kart lojalnościowych „QuickCard”

Rozmieniarka
Na myjni znajduje się samoobsługowa Rozmieniarka, dzięki której rozmienicie Państwo banknoty oraz zakupicie płacąc kartą zbliżeniową, żetony do obsługi myjni ręcznej samoobsługowej.

Kasa myjni automatycznej
Kasy myjni zlokalizowane są obok wejść do myjni. Każda KASA obsługuje tylko jedną myjnię. W kasie dokonacie Państwo wyboru programu mycia oraz zapłacicie gotówką, bankową kartą zbliżeniową, a także opłacicie Państwo mycie kartą lojalnościową „QuickCard”.

Trzepaczka do dywaników
Obok odkurzaczy znajdują się trzepaczki, na których można otrzepać dywaniki samochodowe.

Trzymak do mycia dywaników
Na każdym ze stanowisk mycia myjni ręcznej znajdują się stojaki, na których w łatwy i wygodny sposób można umyć dywaniki i maty samochodowe.


Myjnie czynne 24/7
Płatność kartą
Niezastąpiona jakość